Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej Sztuki Recytatorskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej Sztuki Recytatorskiej

II miejsce Katarzyny Toboły w Turnieju Sztuki Recytatorskiej Poszukiwania

17 października 2013 r w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Sztuki Recytatorskiej Poszukiwania. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie uczennice: Urszula Jagielska i Katarzyna Toboła, które recytowały utwory Józefa Barana, Antoniego Słonimskiego, Małgorzaty Kalicińskiej i Leszka Kołakowskiego. Kasia Toboła zajęła II miejsce. Serdecznie jej gratulujemy!

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Turniej Sztuki Recytatorskiej