Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Apel profilaktyczny "Żyj smacznie i zdrowo"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Apel profilaktyczny "Żyj smacznie i zdrowo"

W piątek 21 marca w naszym Gimnazjum odbył się apel profilaktyczny pod hasłem „Żyj smacznie i zdrowo” przygotowany przez Szkolne Koło PCK. Uczniowie przypomnieli zasady zdrowego odżywiania, omówili piramidę zdrowia oraz zachęcali do aktywności fizycznej. Na zakończenie  zostały zaprezentowane prace poszczególnych klas, które zostały wykonane w ramach ogłoszonego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo”. Uczniowie klas I, II, III a przygotowali plakaty, a klasa III b filmik o tematyce propagującej zdrowy styl życia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Apel profilaktyczny "Żyj smacznie i zdrowo"