Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO

W piątek 9 maja uczniowie klas trzecich wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez panią Joannę Banaśkiewicz z Młodzieżowego Biura Pracy w Brzesku. Zajęcia te miały na celu ułatwić naszym trzecioklasistom trafny wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Uczniowie przypomnieli sobie strukturę szkolnictwa w Polsce oraz kryteria, jakimi powinni kierować się w planowaniu swojej ścieżki kariery. Podczas zajęć rozwiązywali m. in. test uzdolnień, który pozwala określić własne predyspozycje do wykonywania zadań na danym stanowisku pracy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO