Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Szkoły bez Przemocy i Dzień bez Papierosa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Szkoły bez Przemocy i Dzień bez Papierosa

31 maja obchodziliśmy Dzień bez Papierosa. Z tej okazji w naszym Gimnazjum odbył się happening antynikotynowy połączony z obchodami Dnia Szkoły bez Przemocy. Uczniowie klasy drugiej w krótkiej prelekcji przypomnieli, czym jest agresja szkolna i jak należy przeciwdziałać wszelkim przejawom niewłaściwego zachowania oraz jak ważna w życiu jest tolerancja, kultura osobista, szacunek dla innych, wzajemna pomoc, kultura wysławiania się. W dalszej części zwrócili uwagę na szkodliwość palenia papierosów i negatywne skutki tego nałogu. Następnie odbyła się prezentacja okolicznościowych plakatów, które były antyreklamą papierosa. Uczniowie poszczególnych klas wykonali piękne, ciekawe prace ilustrujące szkodliwość palenia.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Dzień Szkoły bez Przemocy i Dzień bez Papierosa