Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
70. rocznica wybuchu powstania warszawskiego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

70. rocznica wybuchu powstania warszawskiego

26 września odbył się apel upamiętniający 70. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego.  Uczniowie kl. I przygotowali montaż słowno-muzyczny, który przybliżył 63 dni bohaterskich walk o wyzwolenie stolicy w 1944 r.  Wiersze, piosenki powstańcze oraz prezentacja multimedialna obrazowały poświęcenie żołnierzy, harcerzy i cywilów oraz wiarę w zwycięstwo nad niemieckim okupantem.  Ta lekcja polskiej historii pokazała, że istnieją wartości ważniejsze niż życie, takie jak: patriotyzm, braterstwo i wierność ideałom.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 70. rocznica wybuchu powstania warszawskiego