Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Jesienne Stoliki SU

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Jesienne Stoliki SU

Jesienne Stoliki

W poniedziałek, 27 października Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod nazwą „jesienne Stoliki”. Każda klasa przygotowała to, co jej zdaniem najpiękniejszego ofiaruje nam jesień. W zabawie zwyciężyła klasa pierwsza, drugie miejsce zajęła klasa trzecia a trzecie miejsce klasa druga. Nagrodą są punkty dodatnie z zachowania: odpowiednio do zajętych miejsc: 15pkt, 10pkt i 5pkt.