Młodzi głosują w gimnazjum w Uszwi

Młodzież naszego gimnazjum zaangażowała się w realizację projektu Młodzi głosują przygotowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Pani Dorota Mucha w każdej klasie przeprowadza zajęcia z zakresu edukacji wyborczej. Uczniowie z grupy projektowej podzielili się pracą i pod czujnym okiem opiekuna przygotowują debatę dla uczniów na temat roli prezydenta oraz kampanię profrekwencyjną dla rodziców. Cały czas przygotowujemy się też do najważniejszego zadania tego projektu jakim są młodzieżowe wybory prezydenckie.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/mlodzi_glosuja{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Młodzi głosują w gimnazjum w Uszwi