×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Europejski Dzień Języków w Krakowie

 W sobotę, 26 września 2015 r., uczennice Publicznego Gimnazjum w Uszwi oraz Publicznego Gimnazjum w Gnojniku wraz z opiekunką mgr Joanną Olchawa wzięły udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków w Instytucie Goethego w Krakowie. Uczennice zwiedziły instytut, uczestniczyły w lekcji pokazowej w języku niemieckim oraz spróbowały swoich sił w grach i zabawach językowych prowadzonych przez pracowników tej instytucji. Wyjazd miał na celu rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności i sprawności komunikacyjnych. Uczennice miały szansę sprawdzić stopień zaawansowania językowego oraz nawiązać kontakty z innymi uczniami będącymi na tym samym poziomie znajomości języka niemieckiego

{gallery}aktualnosci/2015_2016/europejski_dzien_jezykow_w_krakowie{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Europejski Dzień Języków w Krakowie