×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik

8 października w gminie Gnojnik odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik. W naszym gimnazjum był okręg wyborczy nr 2. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze. Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli do Rady, która będzie zajmować się sprawami młodzieży w gminie. Wszystko przebiegało zgodnie z procedurami. Nad wyborami czuwała Komisja Wyborcza w składzie: przewodnicząca Natalia Golec oraz członkowie: Magdalena Gusto, Klaudia Jaroszek, Weronika Szewczyk i Sylwia Biernat. W Komisji Gminnej byli: Konrad Rams, Natalia Rojek i Dominik Bober. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/wybory_mrg{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik