×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela był okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim pracownikom naszej szkoły. Uczniowie rozpoczęli uroczystość od podziękowań i życzeń skierowanych na ręce Pani Dyrektor. Młodzież z klasy III przygotowała akademię, która w sposób humorystyczny zapoznała wszystkich z najnowszymi trendami mody nauczycielskiej w bieżącym roku szkolnym. Mieliśmy okazję zobaczyć propozycje strojów dla nauczycieli: matematyki, j. polskiego, historii, biologii, zajęć artystycznych, wychowania fizycznego. Nie zapomniano również o najważniejszej osobie w naszym gimnazjum, czyli Pani Dyrektor. Pokaz mody zakończył strój dla pani woźnej.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/dken{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Dzień Komisji Edukacji Narodowej