×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka do Kopalni Soli

Wyjazd integracyjny Młodzieżowej Rady Gminy do Kopalni Soli w Bochni
28 października członkowie Młodzieżowej Rady Gminy pojechali do Kopalni Soli w Bochni. Młodym radnym towarzyszyły opiekunki: Małgorzata Wawryka i Dorota Mucha oraz wiceprzewodnicząca Rady Gminy Gnojnik Danuta Sacha. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja młodzieży oraz dyskusja na temat działalności dorosłej i młodzieżowej rady. Uczniowie gimnazjów z Uszwi i Gnojnika oraz przedstawiciele młodzieży ponadgimnazjalnej mieli czas, aby zastanowić się nad formami współpracy.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/wycieczka_kopalnia{/gallery}

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wycieczka do Kopalni Soli