×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Skarby naszych sąsiadów

W ramach realizacji projektu edukacyjnego klasa 2 odwiedziła Szczepanów i Nowy Wiśnicz. Uczniowie poznali tamtejsze zabytki oraz historię powstania tych miejscowości. W Szczepanowie podziwiali: Bazylikę św. Marii Magdaleny i św. Stanisława, rynek i studnię św. Stanisława. W wycieczce towarzyszyła im klasa 1 wraz z wychowawczynią. W Nowym Wiśniczu zwiedzili: zamek Kmitów i Lubomirskich, dom Jana Matejki oraz  rynek. Podczas obu wycieczek uczniowie robili zdjęcia i zbierali informacje potrzebne do przygotowywanego projektu.

 {gallery}aktualnosci/2015_2016/szczepanow{/gallery} 

>

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Skarby naszych sąsiadów