×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wigilia niemiecka

Dnia 18 grudnia uczniowie gimnazjum w ramach lekcji języka niemieckiego wzięli udział w zajęciach kulturoznawczych, których tematem były zwyczaje świąt Bożego Narodzenia w Niemczech. Dzięki pomocy uczniów i ich rodziców, społeczność szkoły mogła skosztować specjałów kuchni niemieckiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw świątecznych. Uczniowie zapoznani zostali z tradycjami świątecznymi panującymi w krajach niemieckojęzycznych, wysłuchali najsłynniejszych kolęd oraz nauczyli się jednej z nich. Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowania, składam serdeczne podziękowania. Joanna Olchawa  

{gallery}aktualnosci/2015_2016/wigilia_niemiecki{/gallery}