×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 maja uczestniczyliśmy w uroczystej akademii poświęconej rocznicy uchwalenia Konstytucji  3   Maja. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej. W scenerii symboli narodowych przypomnieli  trudną sytuację polityczną Polski w II poł. XVIII w., podkreślili wagę obrad  Sejmu Czteroletniego oraz doniosłość faktu uchwalenia Konstytucji  w 1791 r. Patriotyczne wiersze i piosenki oraz utwory polskich kompozytorów wprowadziły nas w atmosferę święta narodowego.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/3_maj{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja