×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Festyn "Bądź bezpieczny"

5 czerwca odbył się festyn pod hasłem „Bądź bezpieczny!” zorganizowany przez nasze Gimnazjum oraz Szkołę Podstawową, który miał na celu zwrócenie uwagi na konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.  Wśród przybyłych gości byli: Wójt Gminy Gnojnik p. Sławomir Paterek, kierownik referatu oświaty p. Andrzej Stańczyk, przewodniczący Rady Gminy p. Janusz Zych, sołtys Uszwi p. Stanisław Cebula oraz radny p. Piotr Bober. W części artystycznej wystąpili: dzieci z przedszkola, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz młodzież Gimnazjum. Mieliśmy szansę obejrzeć scenki dotyczące bezpieczeństwa oraz tańce, wysłuchać wierszy i poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, z którymi zapoznali nas uczniowie klasy III Gimnazjum. Na zaproszenie przybyli także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Uszwi, którzy zaprezentowali nam symulowaną akcję ratowniczą z wykorzystaniem wozu strażackiego. Przez cały czas trwania festynu pielęgniarka p. Bernadeta Święch mierzyła wszystkim zainteresowanym ciśnienie i poziom cukru oraz udzielała cennych porad na temat zdrowego trybu życia. Atrakcją festynu były konkursy z nagrodami. Panie z Rady Rodziców obu szkół przygotowały bufet.
{gallery}aktualnosci/2015_2016/festyn{/gallery}
 
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Festyn "Bądź bezpieczny"