Konstytucja Trzeciego Maja

2 maja uczestniczyliśmy w akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Celem uroczystości było przypomnienie tła historycznego i wagi tego wydarzenia oraz pogłębienie zainteresowań przeszłością naszego kraju. Na okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. VI Szkoły Podstawowej w Uszwi złożyły się wiersze o tematyce patriotycznej, scenki oraz utwory muzyczne. Nie zabrakło także refleksji dotyczącej praw i obowiązków obywatelskich wynikających z obecnej Konstytucji RP.

{gallery}aktualnosci/2011_2012/3_maja{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Konstytucja Trzeciego Maja