Zjazd Szkolnych Kół Caritas

14 czerwca 28 członków Szkolnego Koła Caritas naszego Gimnazjum uczestniczyło w VI Zjeździe SKC w Ciężkowicach.  Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy św. w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego, którą koncelebrowali duchowi opiekunowie Kół, wśród których był także ks. katecheta Jan Baran. Następnie rozpoczęła się integracyjna część Zjazdu. Wylosowaliśmy miejsce, gdzie przy pomocy mapy mieliśmy dotrzeć.  Była to skała Grunwald. W drodze powrotnej szliśmy przez  skamieniałe miasteczko. Spotkanie zakończyło grillowanie oraz tańce na hali sportowej.

{gallery}aktualnosci/2011_2012/caritas{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Zjazd Szkolnych Kół Caritas