×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Apel pamięci

29 września uczestniczyliśmy w „Apelu pamięci” poświęconemu ofiarom II wojny światowej. Razem z uczniami Szkoły Podstawowej udaliśmy się do lasu Grabaliny, gdzie znajduje się tablica upamiętniająca rozstrzelanie przez hitlerowców żydowskiej rodziny Goldbergerów oraz pomagającego jej mieszkańca Uszwi Wojciecha Kotwisa. W scenerii lasu, który był świadkiem tamtej zbrodni, został zaprezentowany okolicznościowy montaż słowno-muzyczny oraz odbył się apel poległych.  Pamięć ofiar II wojny światowej uczciliśmy chwilą ciszy.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/apel_pamieci{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Apel pamięci