×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Konkurs - zdjęcie księżyca

14 października podziwialiśmy na niebie ciekawe zjawisko największego zbliżenia Księżyca do Ziemi. Tego samego dnia przypadł również moment pełni Księżyca. Nasz naturalny satelita był widoczny na niebie jako obiekt nieco większy i jaśniejszy niż zazwyczaj. W szkole ogłoszono konkurs na najciekawsze i najładniejsze zdjęcie tego zjawiska. Po wnikliwej weryfikacji zwycięzcą została Alicja Hosaniak uczennica klasy Ia.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/ksiezyc/hosaniak{/gallery}

zdjęcia Alicja Hosaniak

{gallery}aktualnosci/2016_2017/ksiezyc/legutko{/gallery}

zdjęcia Wiktorii Legutko

{gallery}aktualnosci/2016_2017/ksiezyc/inne{/gallery}

zdjęcia nadesłane przez innych

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Konkurs - zdjęcie księżyca