×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dyskoteka andrzejkowa w Gnojniku.

23 listopada w Gnojniku odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Młodzieżową Radę Gminy oraz Publiczne Gimnazjum w Gnojniku. Uczniowie naszej szkoły bawili się wspólnie z gimnazjalistami z Gnojnika i Lewniowej. Na początku odbył się przegląd grup czarowników oraz tradycyjne andrzejkowe wróżby. Potem uczestnicy imprezy tanczyli przy muzyce na żywo. W międzyczasie rodzice z Rady Rodziców częstowali kanapkami i słodkościami. Bardzo podobała nam się wspólna zabawa.

 {gallery}aktualnosci/2016_2017/andrzejki_gnojnik{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Dyskoteka andrzejkowa w Gnojniku.