Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
„Czytam, więc jestem”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

„Czytam, więc jestem”

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Czytam, więc jestem” drugoklasiści naszego Gimnazjum promowali czytelnictwo wśród uczniów Szkoły Podstawowej. Zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom z kl. I-III inscenizacje utworów Jana Brzechwy: „Leń”, „Samochwała”, „Skarżypyta” oraz wiersza Juliana Tuwima „Okulary”. Mali widzowie bardzo uważnie oglądali występ oraz żywo reagowali na  grę aktorów, których nagrodzili brawami. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali zakładki do książek wykonane przez gimnazjalistów na zajęciach artystycznych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności „Czytam, więc jestem”