×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Dnia 10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uczniowie klasy Ia przypomnieli nam wydarzenia, które miały miejsce ponad pół wieku temu, kiedy to władze Związku Radzieckiego wydały rozkaz rozstrzelania około 21 tysięcy polskich obywateli. Wspomnieli również o tragedii w Smoleńsku, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku. Tego dnia w katastrofie samolotu zginęło 96 najwybitniejszych przedstawicieli polskiego życia politycznego lecących do Smoleńska, aby oddać hołd ofiarom Zbrodni Katyńskiej.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/katyn{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Rocznica Zbrodni Katyńskiej