Szkolny Punkt Informacji i Kariery (SPInKa)

Od 1 czerwca 2017r. w Publicznym Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Uszwi w ramach projektu  Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego  finansowanego z funduszy europejskich  zacznie działać Szkolny Punkt  Informacji i Kariery (SPInKa).

Przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie dostępu do doradztwa edukacyjno-zawodowego dla wszystkich zainteresowanych uczniów szkół gimnazjalnych, a w szczególności klas trzecich, aby ich wybory edukacyjne, a następnie kariera zawodowa wynikały z właściwego rozpoznania własnych predyspozycji i sytuacji na rynku pracy. Projekt zakłada także podniesienie kwalifikacji doradców edukacyjno –zawodowych oraz  osób realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno - zawodowego w gimnazjach.

W projekcie będą brali udział wszyscy uczniowie klas I i klasy II, a od przyszłego roku szkolnego także uczniowie klas VII.

Regulamin(załącznik)

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Szkolny Punkt Informacji i Kariery (SPInKa)