×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Prezentacja projektu

19 maja odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego realizowanego przez kl. IIa. Uczniowie przez 2 miesiące pracowali w 5 zespołach, szukając odpowiedzi na pytanie „ W jaki sposób globalizacja wpływa na kulturę polską?”. Zajęli się kilkoma obszarami związanymi z badanym zagadnieniem. Były to m.in. język, zwyczaje, rozrywka, spędzanie wolnego czasu, moda. Podczas zbierania informacji uczestniczyli w konsultacjach z nauczycielami przedmiotów, których treści programowe były zbliżone do tematu projektu. Wyniki swojej pracy przedstawili na forum szkoły wykorzystując samodzielnie przygotowane prezentacje multimedialne, wyniki ankiety przeprowadzonej na terenie szkoły oraz scenki. Uczniowie wykonali także scenografię, postarali się o rekwizyty i kostiumy. Prezentacja projektu oraz wkład pracy każdego z uczniów  zostaną poddane ocenie.

 

{gallery}2010_2011/projekt_2a{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Prezentacja projektu