Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Coca Cola Cup

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Coca Cola Cup

W dniu 19.04.2011 r. na terenie Orlika 2012 rozegrano turniej piłki nożnej Coca Cola Cup. Tego dnia rozegrany został turniej dla dziewcząt w którym uczestniczyły zawodniczki z naszego gimnazjum i z gimnazjum w Gnojniku. Mecz pomiędzy drużynami rozgrywany był w ramach I etapu eliminacyjnego. Po bardzo dobrym i ciekawym meczu zwyciężyła drużyna z naszego gimnazjum, która będzie reprezentować naszą gminę w II etapie rozgrywek, który także będzie rozgrywany na Orliku w Uszwi. Zwycięski skład tworzyły: Patrycja Babraj, Paulina Kowalczyk, Natalia Kural, Patrycja Białka, Natalia Sacha, Wioleta Niewola, Kamila Zięć, Magda Kazimierczyk, Zuzanna Kazimierczyk.