Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa karnawałowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa karnawałowa

30 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie klasy drugiej przygotowali zabawne konkurencje: muzyczne, taneczne, plastyczne. Został rozstrzygnięty również konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. W turnieju karnawałowym zwyciężyli uczniowie klasy drugiej. Następnie odbyła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili. Rada Rodziców przygotowała pyszny poczęstunek.