Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Jak zorganizować grę miejską?

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Jak zorganizować grę miejską?

W ramach projektu Młody Obywatel część uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach przygotowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Poprowadziła je pani Agnieszka Jarmuł, która przyjechała do nas aż z Lublina. W trakcie zajęć uczyliśmy się jak przygotować i przeprowadzić grę miejską. Młodzież z zaangażowaniem pracowała nad scenariuszami gier.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Jak zorganizować grę miejską?