Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Projekty edukacyjne z wiedzy o społeczeństwie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Projekty edukacyjne z wiedzy o społeczeństwie

Uczniowie klasy II przygotowali w grupach projekty edukacyjne: Młodzież wczoraj i dziś, Tradycje uszewskie i Subkultury młodzieżowe. Młodzież zaprezentowała wyniki kilkutygodniowej pracy. Oglądaliśmy prezentacje multimedialne, scenki, plakaty, stroje regionalne. Uczniowie przedstawiali i omawiali wykresy przedstawiające wyniki ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców Uszwi oraz uczniów naszego gimnazjum. Mieliśmy też okazję do degustacji potraw regionalnych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Projekty edukacyjne z wiedzy o społeczeństwie