Projekty edukacyjne z wiedzy o społeczeństwie

Uczniowie klasy II przygotowali w grupach projekty edukacyjne: Młodzież wczoraj i dziś, Tradycje uszewskie i Subkultury młodzieżowe. Młodzież zaprezentowała wyniki kilkutygodniowej pracy. Oglądaliśmy prezentacje multimedialne, scenki, plakaty, stroje regionalne. Uczniowie przedstawiali i omawiali wykresy przedstawiające wyniki ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców Uszwi oraz uczniów naszego gimnazjum. Mieliśmy też okazję do degustacji potraw regionalnych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Projekty edukacyjne z wiedzy o społeczeństwie