Zaproszenie - „Bliskie spotkania z poezją współczesną”

Zaproszenie - „Bliskie spotkania z poezją współczesną”

Społeczność Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Uszwi zaprasza chętnych uczniów gimnazjów z terenu gminy Gnojnik wraz z opiekunami na warsztaty teatralne „Bliskie spotkania z poezją współczesną”, które poprowadzi Dziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie profesor Marek Karwala. Głównym celem zajęć jest rozwijanie umiejętności analizowania i interpretowania tekstów poetyckich.

Odbędą się trzy spotkania:

godziny

program

19 grudnia 2016r.

Zagadnienia teoretyczno-literackie.

Odczytywanie tekstów współczesnych poetów polskich.

9 stycznia 2017r.

8.30-10.00

Analiza i interpretacja wybranych wierszy współczesnych.

23 stycznia 2017r.

Konkurs recytatorski

(uczniowie przygotowują do recytacji dowolny wiersz współczesny)

Prosimy o zgłoszenie ilości uczniów z poszczególnych szkół do organizatora pod numer telefonu 501214521 do 16 grudnia.

Dyrektor:

Barbara Kondziołka

Organizator:

Dorota Mucha

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zaproszenie - „Bliskie spotkania z poezją współczesną”