Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z podróżnikiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z podróżnikiem

Niedawno naszą szkołę odwiedził podróżnik Samuel Kempski – przedstawiciel grupy podróżniczej „trzask.pl”, który zaprezentował zdjęcia z wyprawy do Republiki Południowej Afryki. Uczniowie mieli okazję oglądać niezwykłe widoki Johannesburga, Durbanu, Kapsztadu oraz krajobrazy rozpościerające się z Góry Stołowej i Przylądka Dobrej Nadziei. Niezwykłym widokom towarzyszyły anegdoty i ciekawe opowieści o kulturze i tradycjach tego państwa. Młodzież miała okazję poznać historię Nelsona Mandeli oraz zagadnienia dotyczące apartheidu, czyli systemu segregacji rasowej. Apartheid do niedawna obowiązywał w RPA, zresztą wywiera wpływ na życie wielu mieszkańców do dnia dzisiejszego.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Spotkanie z podróżnikiem