Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka kl. II w Pieniny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka kl. II w Pieniny

18 maja uczniowie klasy II pojechali na wycieczkę rekreacyjno-edukacyjną w Pieniny. Pierwszym punktem programu było wyjście na najwyższy szczyt Pienin Środkowych - Trzy Korony, gdzie na tarasie widokowym można było podziwiać wspaniały widok na przełom Dunajca oraz Pieniński Park Narodowy. Następnie uczniowie przeszli wąwozem do Sromowiec Niżnych, po czym udali się do Niedzicy, gdzie zwiedzili średniowieczny zamek „Dunajec”. Na zakończenie wycieczki mogli podziwiać gotycki kościół w Dębnie Podhalańskim - zabytek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wycieczka kl. II w Pieniny