×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

 

    Zajęcia odbywały się w dniach 2.07.2007r. - 6.07.2007r.
W pierwszym dniu uczestnicy zostali zapoznani z harmonogramem zajęć i podzieleni na grupy. Pierwsza grupa uczestniczyła w kursie tańca towarzyskiego, ucząc się kroków walca, czaczy, rumby. Druga grupa poznawała zasady gry w Bulle.
    W kolejnym dniu uczestnicy zajęć spotkali się z młodzieżą PG w Gnojniku. Rozegrano turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Przeprowadzono konkursy wiedzowe z różnych przedmiotów oraz gry i zabawy sprawnościowe. W czasie wspólnych zajęć młodzież uczyła się pracy w grupach, zdrowej rywalizacji i pogłębiała więzi koleżeńskie.
    Trzeci dzień był najbardziej atrakcyjny. Wyjechaliśmy do Krakowa. Czekając na seans filmowy, zwiedzaliśmy Galerię Plaza. O 1115 rozpoczęła się projekcja trójwymiarowego filmu "Perła oceanów". Podziwialiśmy ginące rafy koralowe oraz poznawaliśmy ich mieszkańców. Po projekcji udaliśmy się do Parku Wodnego, gdzie czekały na nas liczne atrakcje. Młodzież wróciła do domu pełna wrażeń.
    Zajęcia w kolejnym dniu przebiegały podobnie jak w pierwszym. Nastąpiła wymiana grup, które uczestniczyły w kursie tańca i poznawały zasady gry w Bulle.
    W ostatnim dniu odbywały się zajęcia informatyczne. Uczestnicy grali w internetowe gry edukacyjne oraz wyszukiwali ciekawe strony internetowe na temat walorów Europy.


{gallery}2007_2008/efs/zajecia_wakacyjne{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych