Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inauguracja roku szkolnego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego 2007/2008

   3 września społeczność naszego gimnazjum zgromadziła się na sali gimnastycznej, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor mgr Barbara Kondziołka powitała uczniów i nauczycieli, przedstawiła nowych członków Rady Pedagogicznej, przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie szkoły oraz życzyła wszystkim owocnej pracy. Następnie ze sztandarem udaliśmy się do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w Mszy św. Po nabożeństwie poszczególne klasy spotkały się z wychowawcami.

     Wraz z nowym rokiem w gimnazjum rozpoczęli pracę nowi nauczyciele: p. lic. Agata Zaczyńska ( n-l j. angielskiego), p. mgr Anna Kotarba ( n-l matematyki), p. mgr Małgorzata Toboła ( n-l WOS-u) oraz p. mgr Paweł Olchawa ( n-l wych. fizycznego).

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Inauguracja roku szkolnego