Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zawody w piłkę halową

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zawody w piłkę halową

Gminne zawody w piłkę halową chłopców

 

    19 listopada 2007 r. na hali sportowej w Gnojniku odbyły się gminne zawody w piłkę halową chłopców.
Drużynę naszego gimnazjum reprezentowało 9 zawodników: Dominik Odroń, Łukasz Zydroń, Marcin Noworyta, Kamil Witkowski, Grzegorz Tekiela, Sylwester Pabian, Piotr Kukla, Józef Cichostępski i Mateusz Kowalczyk. Pomimo zaciętej walki lepsza okazała się drużyna z Gnojnika, która wygrała z wynikiem 3:0.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Zawody w piłkę halową