Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Gminne zawody szachowe

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Gminne zawody szachowe

Gminne zawody szachowe

 

27 listopada w naszej szkole odbyły się gminne zawody szachowe. Brali w nich udział uczniowie PG w Gnojniku i PG w Uszwi.
Po powitaniu zawodnicy rozpoczęli walkę o wysokie miejsca na podium, ponieważ tylko 3 pierwsze osoby kwalifikowały się do etapu powiatowego. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Pawełek, Monika Zabrzańska, Marek Zabrzański, Piotr Legutko i Dawid Zięć. Mimo zaciętej rywalizacji, w kategorii dziewcząt lepsze okazały się uczennice z PG w Gnojniku, które zajęły I i II miejsce, III lokatę wywalczyła Monika Zabrzańska. Wśród chłopców zwyciężył Marek Zabrzański, a Piotr Legutko uzyskał III miejsce.
 
 
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Gminne zawody szachowe