Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Poranek wigilijny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Poranek wigilijny

Poranek wigilijny
 
    21 grudnia na sali gimnastycznej odbył się "Poranek wigilijny".
Młodzież z klasy IIb pod kierunkiem pani Anny Kotarby przygotowała krótkie przedstawienie związane ze zwyczajami wigilijnymi, które ubogaciły śpiewem dziewczęta z klasy IIIb.


Po obejrzeniu części artystycznej pani dyrektor Barbara Kondziołka, przewodnicząca Rady Rodziców p. Bogumiła Brzeska oraz sołtys wsi Uszew p. Stanisław Cebula złożyli gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły i młodzieży życzenia z okazji zbliżających się świąt. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wigilie, które sami przygotowali.