Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z podróżnikiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z podróżnikiem

10 grudnia 2007r. wszyscy uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem panem Leszkiem Hyndą, który przybył do nas, aby podzielić się wrażeniami z podróży do Egiptu i Izraela. W interesujący sposób przybliżył nam historię, kulturę, i mentalność społeczeństw obu krajów. Obejrzeliśmy również ciekawe slajdy z wypraw. Gość zachęcił nas także do odwiedzenia jego strony internetowej.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Spotkanie z podróżnikiem