Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup

Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup

7 kwietnia 2008 r. pięciu uczniów naszego gimnazjum: Józef Cichostępski, Piotr Kukla,Mateusz Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk i Maciej Kochanek wzięli udział w I etapie eliminacji X edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup w Gnojniku.

Zmierzyli się z drużyną z Brzeska oraz Gnojnika. Mimo trudu i wysiłku chłopcom nie udało siępokonać przeciwników i dostać się do kolejnego etapu turnieju, ale otrzymali dyplom za zajęcie trzeciego miejsca.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup