Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z panem policjantem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z panem policjantem

Spotkanie z panem policjantem

     21 marca 2008 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu z panem policjantem st.asp. Krzysztofem Gagatkiem.
Gość przybliżył uczniom zasady odpowiedniego zachowania w szkole jak i  poza jej terenem, w każdym miejscu, z którym się znajdują. Opowiadał także o swoich doświadczeniach z młodzieżą w naszym wieku oraz zwrócił szczególną uwagę na bezpieczeństwo.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Spotkanie z panem policjantem