Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Testy kompetencji 2008

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Testy kompetencji 2008

Testy kompetencji 2008
    W dniach 22 – 23 marca 35 uczniów kl.III pisało egzamin gimnazjalny z części humanistycznej oraz matematyczno – przyrodniczej, sprawdzający ich wiedzę.
Wielu z nich bardzo przejęło się kompetencjami, ale byli również i tacy, którzy w pełni przygotowani na egzamin prawie w ogóle nie odczuwali zdenerwowania. Po obydwóch testach nasi uczniowie wyszli z sali zadowoleni.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Testy kompetencji 2008