Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Oświęcimia

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Oświęcimia

Wycieczka do Oświęcimia

28 kwietnia uczniowie klas III pojechali na wycieczkę do Oświęcimia i Wadowic.
Po drodze zatrzymali się także w Kalwarii Zebrzydowskiej, nawiedzając miejscowy kościół oraz wędrując szlakiem męki Pana Jezusa. Następnie pojechali do Wadowic. Zwiedzili kościół św. Piotra oraz świątynię Ofiarowania NMP, w której Papież Jan Paweł II został ochrzczony. Ostatnim punktem programu wycieczki był Oświęcim, gdzie uczniowie zwiedzili dwa obozy koncentracyjne: Auschwitz i Brzezinkę.

Zdjęcia z wycieczki można zobaczyć w galerii.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Wycieczka do Oświęcimia