Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka klas III do Kacwina

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka klas III do Kacwina

Wycieczka klas III do Kacwina

      W dniach 3 - 5 czerwca odbyła się wycieczka klas III do Kacwina. Po przybyciu na miejsce i zakwaterowaniu uczniowie wraz z opiekunami pieszo udali się do Niedzicy, gdzie podziwiali jezioro oraz zamek. Następnego dnia mimo niesprzyjającej pogody dotarli na Trzy Korony i oglądali okolice z lotu ptaka. Atrakcją wieczoru było ognisko. Trzeciego dnia zobaczyli piękny 7 metrowy wodospad w Kacwinie, a następnie po spakowaniu wyruszyli w drogę powrotną do domu.

Zdjęcia z wycieczki można zobaczyć w galerii.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Wycieczka klas III do Kacwina