Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Festyn 2008

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Festyn 2008

Festyn 2008
 

15 czerwca na boisku szkolnym odbył się festyn pod hasłem „Pomagamy i uczymy ratować innych”, który przygotowała Publiczna Szkoła Podstawowa wraz z Publicznym Gimnazjum w Uszwi.
 
Wśród zaproszonych gości byli m.in.: pan wójt Wojciech Rzepa, zastępca wójta p. Stanisław Kowalczyk, sołtys wsi Uszew p. Staniaław Cebula oraz sołtys Zawady Uszewskiej p. Sabina Damasiewicz. Na część artystyczną złożyły się występy młodzieży gimnazjalnej oraz uczniów szkoły podstawowej. Ciekawym punktem programu była prezentacja tańców w wykonaniu przedstawicieli każdej klasy. Zwycięską parą z gimnazjum okazali się Aleksandra Imioło oraz Dominik Odroń z klasy IIIb, a ze szkoły podstawowej Natalia Sacha i Piotr Duch z klasy VI. Nie zabrakło także pokazu udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu gimnazjalistów. Uczniowie klasy IV przedstawili skecze, a uczennice klasy IIa gimnazjum zaprezentowały taniec chearliderek. Można było również obejrzeć wóz strażacki Straży Pożarnej z Brzeska oraz wziąć udział w loterii fantowej i konkursie o zdrowiu. Po zakończonych występach rozpoczęła się zabawa taneczna.


Zdjęcia z festynu można zobaczyć w galerii.

Zostały również wrzucone filmiki z festynu, które można obejrzeć tutaj.