Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
II zjazd wolontariuszy SKC

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

II zjazd wolontariuszy SKC

II zjazd wolontariuszy SKC


10 czerwca przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas z naszego gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczyli w II zjeździe wolontariuszy SKC, który odbył się w Nowym Sączu.

Po raz drugi młodzi ludzie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych spotkali się na wspólnej modlitwie i zabawie. Na spotkanie dotarli przedstawiciele 50 kół z 73 istniejących. Zjazd rozpoczęła Msza św. w nowosądeckiej Bazylice, której przewodniczył ks. bp Wiesław Lechowicz. Po modlitwie uczestnicy zjazdu udali się na nowosądecki rynek, gdzie spotkali się z prezydentem miasta p. Ryszardem Nowakiem, wysłuchali historii Nowego Sącza oraz zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Następnie przyszedł czas na zwiedzanie Muzeum Skansenowskiego. Ostatnim punktem spotkania był występ zespołu "Promyczki Dobra" z Nowego Sącza, przeplatany zabawami.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 II zjazd wolontariuszy SKC