Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Pożegnanie absolwentów

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Pożegnanie absolwentów

Pożegnanie absolwentów

    18 czerwca w naszej szkole odbyło się pożegnanie absolwentów. Na początku cala społeczność gimnazjum oraz rodzice uczniów klas III wzięli udział w uroczystej mszy świętej, którą odprawił w intencji trzecioklasistów ks. Antoni Jurkowski. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny. Wyróżniła uczniów z poszczególnych klas za bardzo dobre wyniki w nauce oraz 100% frekwencję. „Prymusem szkoły” została Monika Zabrzańska, „Uczniem roku” Weronika Górka, a „Sportowcem roku” Dominik Odroń. Pani dyrektor wręczyła uczniom kl. III nagrody, a rodzicom listy gratulacyjne oraz podziękowania za wkład pracy w życie szkoły. Następnie absolwenci zaprezentowali program artystyczny oraz zostali pożegnani przez drugoklasistów. Po poczęstunku uczniowie kl. III bawili się wspólnie na komersie.

Zdjęcia z pożegnania absolwentów można zobaczyć w galerii.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Pożegnanie absolwentów