Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Krakowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Krakowa

15 lutego 94 uczniów naszej szkoły pojechało na wycieczkę do Krakowa. Młodzież odwiedziła Pałac Sztuk Pięknych oraz była w muzeach. Część uczniów oglądała eksponaty w Muzeum Czartoryskich a pozostali byli w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Potem młodzież wzięła udział w warsztatach "Sekrety sceny" w teatrze Groteska. Na koniec wszyscy obejrzeli spektakl "Tristan i Izolda".

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Wycieczka do Krakowa