Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zajęcia feryjne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zajęcia feryjne

80 uczniów szkoły wzięło udział w zajęciach zorganizowanych w drugim tygodniu ferii. Zapoznano młodzież z programem, celami i zasadami udziału w zajęciach, odbywały się zajęcia sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, zajęcia informatyczne, aerobik. Odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową , "uczniowie-nauczyciele" oraz konkurs wokalny karaoke. Uczniowie obejrzeli też film "Katyń". W ostatnim dniu zajęć młodzież pojechała do Krakowa, gdzie korzystała z atrakcji parku Wodnego i oglądała w Multikinie film "Ranczo Wilkowyje". W każdym dniu uczniowie spożywali posiłki.

 

zobacz więcej