Bal karnawałowy

Dnia 26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy połączony z konkursami przygotowanymi przez kl. I pod kierunkiem Pani Agaty Zaczyńskiej.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/1{/gallery}

Rywalizowały w nich poszczególne klasy. W jury zasiedli: Pani Dyrektor Barbara Kondziołka Pani Anna Kotarba, i przewodnicząca szkoły: Aleksandra Imioło.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/2{/gallery}

W pierwszej dyscyplinie brali udział wychowawcy wraz z jednym wychowankiem. Ich zadaniem było odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez prowadzącą.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/3{/gallery}

Następnie chłopiec i dziewczyna z każdej klasy walczyli o punkty w tańcu dyskotekowym.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/4{/gallery}

Na koniec odbyło się karaoke, w którym wzięło udział po dwie osoby z każdej klasy oraz komisja.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/5{/gallery}

Po konkursach wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie bawili się na sali gimnastycznej przy świetnej muzyce.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/choinka/6{/gallery}