Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową

 

Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową

 

23 stycznia 8 uczennic naszej szkoły wzięło udział w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową w Gnojniku.

 

Mimo walki nie udało im się pokonać drużyn z Czchowa oraz Brzeska i zakwalifikować do finału. Wygrały mecz ze Szczurową z wynikiem 2:0.


Natomiast dzień później (tj. czwartek) na zawody powiatowe do Czchowa udała się drużyna siatkarska chłopców. Nasi uczniowie dzielnie walczyli jednak nie udało im się pokonać swoich grupowych przeciwników i zakwalifikować się do finału. Mimo to, chłopcy z uśmiechem na twarzach wrócili do szkoły i cieszyli się, że mogli wziąć udział w tych rozgrywkach.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową