Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie Opłatkowe

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie Opłatkowe

19 stycznia na sali gimnastycznej odbyło się "Spotkanie opłatkowe", które zorganizowały Rady Rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum. Imprezę rozpoczął występ uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali gościom "Jasełka". W przedstawieniu wzięli udział gimnazjaliści z klas II i III. Kolędy wykonały uczennice kl. IIIb pod kierunkiem p. Wacława Sobczaka. Następnie Wójt p. Wojciech Rzepa oraz Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Machał nadali panu doktorowi Zygmuntowi Rojkowi tytuł Honorowego Obywatela Gminy Gnojnik. Gratulacje złożyli sołtysi wsi Uszew i Zawady Uszewskiej, strażacy OSP, przedstawiciele ludowego zespołu "Uszwianie", pracownicy Ośrodka Zdrowia w Uszwi oraz panie dyrektor gimnazjum, szkoły podstawowej i przedszkola. Wyrażając wdzięczność za życzenia p. Zygmunt Rojek wspominał lata pracy lekarskiej w Uszwi, która była służbą kilku pokoleniom lokalnej społeczności. Podczas uroczystości nie zabrakło tradycyjnego łamania się opłatkiem. Imprezę zakończyła zabawa taneczna.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Spotkanie Opłatkowe